Afyonkarahisar kutu harf tabela modelleri, işletmenizin faydalanması gereken en etkileyici tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Söz konusu tabela modelleri ile ilgili detayları aşağıdaki gibi açıklayabiliriz.

Afyonkarahisar Kutu Tabela Çeşitleri

Yönlendirilmiş PVC Harfler

Mükemmel değer ve harfler, mevcut iç dekorunuza uyacak şekilde özel olarak boyanabilir ve projenin bütçesine büyük bir darbe vurmadan markanıza üst düzey bir görünüm sağlar.

Eksileri: Sadece iç mekan kullanımı. Diğer boyutlu harflerden daha fazla çizilmeye ve çentiklenmeye eğilimlidir.

Plastik Harfler

Artılar: Dış ortamlarda dayanıklı harfler kalıcıdır. Minimum bütçeyle maksimum okunabilirlik.

Eksileri: Şekillendirilmiş plastik harflerin estetiği “bütçede markalaşma” diye bağırıyor. Çoğu zaman harfler, yüksek kaliteli gösterim için ideal olmayan parlak, plastik bir görünüme sahiptir. Ek olarak, üretim sınırlamaları, daha küçük harflerde gereken keskin, keskin köşelere izin vermez.

Düz Kesim Akrilik Harfler

Artıları: Temiz kenarlar ve dar köşelerle üretilen bu model hem iç hem de dış uygulamalar için yüksek kaliteli ve dayanıklı bir seçenek sunar. Küçük detaylar bile üretim sürecinde kaybolmaz.

Eksileri: PVC harflerden daha dayanıklı olmalarına rağmen yine de zaman zaman kırılmaya maruz kalırlar.

 

Metal Laminant Harfler

Artıları: Bu ürün, kalın bir metal harf masrafı olmadan mektuplarınıza metal bir yüzey/kaplama verir. Malzeme kalınlığı, cila ve satın alınabilirliği dengelemenin en etkili yolu olduklarından, laminatlar endüstride yaygındır.

Eksileri: Bu, yalnızca iç ekranlar içindir. Ve müşteriniz yazılarınızı yakından inceleyecekse, alüminyum laminant mektuplarınızın iyi niyetli olmadığını görebilecekler.

Metal Harfler

Artıları: Alüminyum, Pirinç, Bronz, Corten Steel ve daha fazlası. Bir metali mesajınızla eşleştirmek için birçok seçenek var. Metal harfler, etkili bir tasarımla kullanıldığında markanıza kalite katar. Lazer kesimli üretim, yazılarınıza ürünün kalitesiyle eşleşen profesyonel düzeyde ayrıntı verir.

Eksileri: Metal harfin tipine ve kalınlığına bağlı olarak fiyat önemli ölçüde artabilir. Ayrıca, metal harfler ağırdır ve bir tabela uzmanı tarafından dikkatle yerleştirilmelidir.

Afyonkarahisar Kutu Harf Tabela Fiyatları

Afyonkarahisar kutu harf tabela fiyatları ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için 0 532 486 97 05