Aydın kutu harf tabelalar sizlere en avantajlı ve güvenilir tabela seçeneklerini sunuyor. Size düşen ise profesyonel ve kaliteli bir şekilde sunulan bu hizmetler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi edinmektir. Hadi, Aydın kutu harf tabela hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi tercih edin.

Kutu harf tabelalar logonuzu veya mesajınızı aydınlatmanın çok etkili bir yoludur. İşletmelerin dış duvarlarında gördüğünüz ışıklı tabelaların çoğu kanal harfleridir. Servis ve bakımı kolaydır. Çok yönlü tasarım seçenekleri mevcuttur.

Bizimle iletişime geçmek için 0 532 486 97 05

Üretim sınırlamaları, bu harfleri ne kadar küçültebileceğimizi sınırlayabilir. Işıklı harfler için, LED modülleri ve kablolama amaçları için en az 1.5 inç kalınlığında bir kanalımız olmalıdır.

Aydın Kutu Harf Tabela Kurulumu

Boyutlu harfler, daha yüksek bir son üründür. Bu nedenle  tipik bir vinil tabelalara göre takılması daha zor olabilir. Çift taraflı bantla düz yüzeylere veya daha dokulu yüzeyler için çıtçıtlara monte edilebilirler. Boyutlu harfleri yerleştirmenin en iyi yoluna karar vermek için belirli bir yüzey bilgisi ve malzeme ağırlıkları gerekecektir. Bir kurulumcunun ayrıca harfleri uygun boşluk ve hizalama ile düzenlemek için bir şablona ve ölçüm bandına sahip olması gerekecektir. Kurulum yerine yerden ulaşılamıyorsa, merdiven veya asansör kullanılması gerekecektir . On fitten daha düşük bir yükseklikten düşme bile ciddi kişisel yaralanmalara neden olabilir ve şirketiniz için ciddi bir sorumluluk oluşturabilir. Bu sebeplerden dolayı montaj konusunda tecrübeli bir tabela firmasına dış kaynak temini öneriyoruz.

En Kaliteli Aydın Kutu Harf Tabelalar

Bir sonraki ticari alanınıza boyutlu harfleri dahil etmekle ilgileniyorsanız, sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bu ürün, markanız için ayrıntılar VE aydınlatma gerektirdiğinde en üst düzey seçenektir. Akrilik harflere gömülü LED aydınlatma, önden aydınlatmalı, arkadan aydınlatmalı veya her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. Markanıza uyacak şekilde son derece özelleştirilebilir.

Harfler düşük voltajlı LED modülleri kullanılarak çalışsa da, kurulum elektrik servisi gerektirir. LED modüllerinde servis gerektiğinde (30.000+ saatten sonra), ayrı modüllere servis verilemediği için genellikle yeni bir harf gerekir.