Bursa kutu harf tabela modelleri yüz, dönüş, sırt ve aydınlatma elemanlarından oluşur ve dönüşleri veya harf tabelalar alüminyum levhadan yapılmıştır. Yüz ve sırt genellikle alüminyum veya akrilik malzemeden oluşur. Kanal harfleri birçok yazı tipi, şekil, boyut ve renkte mevcuttur.

Bizimle iletişime geçmek için 0 532 486 97 05

Bursa Kutu Harf Tabelaların Faydaları

Doğru tabelayı seçmek, işletmenizi bulmayı veya tanıtmayı kolaylaştırır. Doğru stili seçmek anahtardır; kalın ve parlak görüntüleri tercih ediyorsanız, kutu harf tabelaları deneyin. Bu tür tabelalar özelleştirilebilir. Diğer faydaları şunlardır:

Kanal harfi tabelası, kullanıcının olmasını istediği herhangi bir şeye dönüşebilir. Herhangi bir şekil, boyut ve yazı tipi seçilebilir, ancak bunların yerel ve federal yasalara ve düzenlemelere uygun olması gerekir.

Kanal harf tabelaları çeşitli şekillerde aydınlatılabilir. Bazıları belirli zamanlarda aydınlatmayı seçebilirken, diğerleri 24 saat aydınlatmayı tercih edebilir. Kanal harfleri için önden aydınlatmalı, arkadan aydınlatmalı veya açık yüz aydınlatma seçenekleri vardır. Yeterli aydınlatmaya sahip benzersiz bir tabela oluşturmak için bu üç tabela türünü birleştirebilecek özel seçenekler de mevcuttur.

Farklı yazı tipi ve boyutları sayesinde hem iç hem de dış mekan iş ihtiyaçlarınız için kanal harfleri kullanılabilir. Kanal harfleri, marka kimliğine tutarlı bir görüntü geçişi sağlayan göz alıcı bir yön işareti oluşturabilir.

Bursa Aydınlatmalı Kutu Harf Tabela

Kutu harfi tabelası, marka imajını ve adını iletmenin mükemmel bir yoludur. Geniş seçenek yelpazesi, markaya kalabalıkları geçerken ihtiyaç duyduğu ilgiyi veren harika yazı tipi ve logo eşleştirmesi sağlar. Dijital ve diğer pazarlama araçlarıyla birleşen kanal mektupları, son derece etkili bir marka promosyonu sağlar.

Kutu harf tabela metal veya sert plastikten yapılmıştır ve çok dayanıklıdır. Bu, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Kanal harf işaretleri, performansı etkilemeden bir süre dayanabilen aydınlatma için LED veya neon ışıkları kullanır. Bu uygun maliyetli ve çevre dostu seçenek, markanız için cesur bir açıklama yapmanızı sağlar. Hem gündüz hem de gece mükemmel görünürlük sağlarlar ve işletmenizin var olduğunu ve onlara hizmet etmeye hazır olduğunu halka gösterir.