Çorum kutu harf tabela modelleri, ihtiyacınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayan kusursuz tabelalardır. Siz de bu tabela modelleri sayesinde eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz.

Fazla çaba harcamadan bir fark yaratmak için hangi stratejileri kullanabilirsiniz? Bir tabela arıyorsanız ihtiyacınız olan budur. Başka bir deyişle, şirketinizle ilgili haberleri yaymanıza ve hizmetlerinize müşteri çekmenize yardımcı olacak bir tabelaya ihtiyacınız var. İşaretlerin önemi göz ardı edilemez!

Bizimle iletişime geçmek için 0 532 486 97 05

Profesyonel Kutu Harf Tabelalar

Başka hiçbir tabela modeli mağazanızı rakiplerinizden ayırmak için yalnızca işiniz için tasarlanmış özel bir kanal harf işaretinden daha fazlasını yapamaz. Şirketinizi aydınlatmak ve potansiyel tüketicileri günün herhangi bir saatinde veya herhangi bir havada varlığınızdan haberdar etmek gerektiğinde, kanal mektup işaretleri her yerde kullanılabilecek muhteşem bir seçenektir. Ayrıca, kendinizi yetkin, güvenilir ve güvenilir olarak tanıtabilirsiniz.

Kutu harf tabelaları ve bu tabela tarzının işiniz için nasıl faydalı olabileceği hakkında herhangi bir sorunuz varsa okumaya devam edin. Sık sorulan soruların yanıtları, size kolaylık sağlamak için bu kapsamlı kılavuz mektup işaretlerinde toplanmıştır!! Bu eğitim, size sunulan birçok alternatifi, kanal harf işaretlerinin avantaj ve dezavantajlarını ve ayrıca kanal harfi işaretlerinin size ne kadara mal olacağını tahmin etmeye yönelik araçları göstermeyi amaçlamaktadır.

Çorum Kutu Harf Tabela Üretim Süreci Nedir?

Kutu harf tabela dört ana bileşenden oluşur: dönüş, yüz, destek ve (varsa) aydınlatma elemanı. Harflerin yan tarafı olarak da bilinen dönüş, genellikle sacdan yapılır, alüminyum bu amaç için en iyi ve en yaygın kullanılan malzemedir. Kanal harflerinin yüzü veya önü normalde akrilikten yapılır, ancak harfler halo aydınlatmalıysa, yüz metalden veya başka bir malzemeden yapılabilir. Aynı kriterler kanal harfinin ön yüzünde olduğu gibi arka yüzünde de geçerlidir. Aydınlatma için LED (ışık yayan diyot) ampullerin kullanımı, LED’in enerji açısından çok daha verimli olması nedeniyle, son tasarımlarda neon tüp kullanımının yerini büyük ölçüde almıştır.

Ancak, aydınlatmalı veya aydınlatmasız kanal harflerini ve ayrıca seçtiğiniz aydınlatma elemanı türünü seçme seçeneğiniz vardır. Seçtiğiniz kişiselleştirme miktarının üretim süreci üzerinde çok az etkisi olabilir. İmalat endüstrisinde, teknik yönlerine çok fazla dalmadan bilmeniz gereken birkaç şey vardır.