Edirne kutu harf tabela modelleri ile kusursuz bir tabelaya sahip olmaya ne dersiniz? Kutu harf tabelanız için birçok yüzey tipine monte edilebilen 3 boyutlu yazı seçenekleridir. Tabelanıza boyutlu harfler ekleyerek görsel etkisini ve tabelanızın okunabilirliğini artırabilirsiniz.

Tabelanız, insanların kuruluşunuz hakkında bilgi edinmelerinin ilk yollarından biridir, bu nedenle tasarımı ve görsel çekiciliği çok önemlidir. Okul veya kilise tabelalarınızı tasarlarken, tabelanızın sizi doğru bir şekilde temsil etmesini sağlamak için çok çeşitli boyutlarda, yazı tiplerinde, renklerde ve daha fazlasında bulunan kanal harfleri eklemeyi düşünün. Kutu harf tabela modellerini kullanarak logonuzun veya sembolünüzün tabelanıza eklenmesi konusunda tabela uzmanınızla konuşun!

Bizimle iletişime geçmek için 0 532 486 97 05

Işıklı Edirne Kutu Harf Tabela

Aydınlatma seçenekleri ile kutu harf tabelalar da mevcuttur. Bu özellik, kuruluşunuzun tabelasını gece veya gündüz görmenizi kolaylaştırır. LED aydınlatma seçenekleri şunları içerir:

Arkadan Aydınlatmalı: Bu çarpıcı aydınlatma seçeneği, adınızı veya logonuzu ışıkla özetler. Paslanmaz çelik yazı kaynaklıdır ve cilalı veya fırçalanmış olarak mevcuttur. Harfler, destekli veya desteksiz olarak mevcuttur ve çeşitli metalik, elektrolizle kaplanmış renklerde gelir. Ayrıca yazılarınızı herhangi bir Pantone rengiyle boyamayı da tercih edebilirsiniz. LED modülleri harf boyunca çalışır, böylece seçtiğiniz aydınlatma renginde harflerinizin ana hatlarını eksiksiz bir şekilde elde edersiniz.

Önden aydınlatmalı:  En yaygın kanal yazısı türü, LED aydınlatma yoluyla şirketinizin adını aydınlatır. Bu harfler, LED’lerin harflerinizi eşit şekilde aydınlatmasını sağlayan paslanmaz çelik bir dönüş ve akrilik ön kısım ile tasarlanmıştır.

Önden ve arkadan aydınlatmalı: Maksimum görsel etki için yazılarınızı hem önden hem de arkadan aydınlatmayı tercih edebilirsiniz. Bu tasarım, paslanmaz çelik çerçeveyi akrilik ön kısım ve açık arka kısım ile birleştirerek LED aydınlatmanın harflerinizi ana hatlarıyla göstermesini sağlar.

Edirne Kutu Harf Tabela Fiyatları

Edirne kutu harf tabela fiyatlarını detaylıca inceleyerek kendiniz için en uygun boyut ve modeldeki tabelalara kolayca sahip olabilirsiniz. Konu ile ilgili en detaylı bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir tabelalar için hemen harekete geçin ve sipariş verin.