Tabelalar her firmanın faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayan reklam aracıdır. Reklamcılık sektörünün en çok tercih edilen tabela modelleri ise kutu harf olanlarıdır. Tabela tasarım ve tercihlerinde daha ön planda olmasının nedeni uzun vadede kullanılabilmesi ve daha dikkat çekici olmasıdır. Lazer kesim ise Gold paslanmaz kutu harf tabelalarının daha estetik olmasına olanak sağlayan bir işlemdir. Tamamen profesyonel cihazlarda fason kutu harf imalatı tabela modelleri tasarlanarak firmanızın kimliği firmamız ile daha kurumsal hale dönüştürüyoruz. Tabela her firmanın olmazsa olmazıdır. Nitekim amacına uygun olması da dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Yani sektörünüze uygun bir tabela seçimi yapabilmek daha fazla müşteri kitlesi demektir. Fason imalat yapan birçok firma satış sonrası teknik hizmet için ekstra ücret talep etmek durumunda olabilirler. Firmamız yapılan iş sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutacağı için tabela tamiri, bakım ve onarımı için profesyonel ekimizle müşterilerimizin yanındayız.

İstanbul Kutu Harf

Tabela Seçimi Neden Önemlidir?

Kutu harf tabela seçiminde mutlaka belirlenen standartlara uymanız gerekir. Örneğin; Bir eczane tabelası yaptıracaksanız standartları; lazer kesim ile tasarlanması, kırmızı renkte olması, “Eczane” ibaresinin tamamı büyük ve daha ön planda, eczane ismi daha küçük bir alana sığdırılmış olması gerekir. Yani sektörünüzde en çok tercih edilen aynı zamanda hizmetleriniz ile de bütünleşecek bir tabela tasarım hizmeti almanız her zaman daha çok iş yapmanıza olanak sağlar. Gold paslanmaz kutu harf tabela rakip firmalardan farkınızı ortaya koymanız ve her koşulda dikkat çekebilmeniz için firmamızın fason imalat kapsamında tasarladığı modellere göz atabilirsiniz. Fason kutu harf imalatı tabela kategorisinde tüm ürünlerimizi kapsamaktadır. Yani firmamızı her türlü tabela modeli için tercih edebilirsiniz. Reklam sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmamız tabela tamiri hizmeti de vererek siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasını hedeflemektedir.

Tabelalar özellikle dış mekân kullanımlarında tercih edileceği için her mevsimde dayanıklı olması esas alınıp birinci sınıf malzeme ile üretilmektedir. Gold paslanmaz kutu harf tabela gibi diğer kutu harf tabelalarında da yine bu ayrıntıya önem vererek üretim yaparız. Tabela tasarım sırasında müşterilerin hizmetlerine göre tabelaları ışıklı veya ışıksız olarak hazırlarız. Işıklı tabela modellerinde lazer kesim tekniği kullanılırken LED harfin içerisine gizlenmektedir. Böylelikle fason imalat ile üretilen tabelalarınız uzun vadede bir kullanım kolaylığına erişir. Fason kutu harf imalatı tabela ile hizmet ve ürünleriniz hakkında kısaca müşterilerinize bilgi verirsiniz. Genellikle tabelalar uzun soluklu kullanılacağı için emeksiz reklam aracı olarak da bilinmektedir. Özellikle yol kenarında bir mağazanız varsa her gün yüzlerce insanı davet edebilecek bir tabela seçimi yaparak hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Firmamızın geniş hizmet altyapısı ile tabela tamiri, bakımı ve onarımı konularında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.