İstanbul Kutu Harf

Hakkımızda

Tabela tasarım ve imalatı konusunda profesyonel hizmet veren firmamız beklentilerinizi karşılayabilecek ürün/ hizmet yelpazesine sahiptir. Yıllardır tabela konusunda üretim yaparak firmanızın tanına bilirliğini arttırmayı hedefleyen firmamızda her şeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamızın yenilikçi ruhu mükemmel hizmetleri de beraberinde getirmektedir. Gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli gelişen firmamız özellikle lazer kesim tekniğini tercih ettiği için sektörde iyi firmalar arasına rahatlıkla girmiştir. Tabela; satış, tasarım, üretim ve montaj gibi her türlü hizmetlerin mevcut olduğu bünyemizde her işimizin arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uzun vadede kullanım garantisi verebileceğimiz tabelalarımızda tercih ettiğimiz her materyal birinci sınıf kalitede olup her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. 

Misyon

Tabela sektöründe sayılı firmaların arasına yerleşmiş deneyimli ve sertifikalı çalışanlarımıza görev veren bir firmayız. Faaliyetlerimize başladığımız andan itibaren üzerinde durduğumuz en büyük konu müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak oldu. Nitekim bu konuda gösterdiğimiz çabalarımızın karşılığı müşterilerimizin firmamızı tavsiye etmesi ile son buldu. Kuruluşumuzdan itibaren geriye dönük hizmetlerimiz ve müşteri kitlemizi gözden geçirirsek sektörde epey bir yol kat etmişiz. Kalabalık bir şehirde hizmet vermek işlerimizi zorlaştırsa da kaliteli çizgimizden ödün vermediğimiz için şu anki konumumuz istediğimiz bir yerdi. Tabela sektöründe faaliyet gösterip alanımızda ilerlemiş olmamız firmamızın kurumsallaşmasının yanı sıra hedeflediği müşteri kitlesine ulaşmasında büyük rol oynamıştır.

Vizyon

Reklamcılık sektöründe özellikle tabela işleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Firma olarak tercih edilme sayımızı her geçen gün arttırmayı ve sektörde tanınabilirliğimizi belli bir seviyeye getirmeyi hedefliyoruz. Kusursuz çalışmaya dair tüm çalışmalarımızı sizlere en iyi şekilde sunmayı firma olarak kendimize görev edindik. Özellikle eksik ve hatalı çalışma konusunda gösterdiğimiz gayretlerimiz firmamızı kusursuz bir kimliğe ulaştırdı. Türkiye’de bilinen ve gönül rahatlığı ile tercih edilen firma konumuna ulaşmamız firmamızın en büyük hedefleri arasındadır. Buna ulaşırken de hedef kitlemizin sayısını her yıl arttırmak da yine vizyonumuzun sadece birisidir. Beklentilerinizi karşılama konusunda tereddüt etmeyeceğiniz Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet verebileceğimiz uzaktan hizmetlerimiz ile müşterilerimizin güveneceği firma olabilmek kusursuz iş yapabilmenizin temelini oluşturur.

Sağ Tıklama Yasaktır.