Kutu harf tabela gibi daha birçok tabela tasarımlarında tercih edilen bir işlemdir. Lazer kesim adından da anlaşıldığı üzere kesim işlemlerinin bütünüdür. Uzmanlık dışında beceri gerektirir. Reklamcılık sektörünün yeni teknolojik hizmeti lazer kesim ile yapılan tabelalardır. Fason kutu harf imalatı tabela kesimlerinde tercih edilen milimetrik hesaplamaların yapıldığı çalışmaların tamamını kapsar. Teknolojinin yeni harikası olan lazer kesim, dijital ortamda tasarladığınız tüm tabelaları kolayca kesebilen istediğiniz görselliği elde edebileceğiniz bir işlemdir. İşlerinizin daha hızlı ve istenilen kalitede olabilmesi fason imalat yapabilmeniz açısından büyük bir avantaja sahiptir. Tabela tasarım sırasında en ince ayrıntıyı bile es geçmeyen yapılan detaylı hesaplamaların yapıldığı özellikli bir işlemdir. Uzmanlık gerektirmesi de bu bağlamda oldukça önemlidir. Firmamız lazer kesimin tüm detaylarının yer aldığı tabela imalatı yaparak firmanızın profilini daha ön plana çıkarmayı hedeflemektedir. Lazer kesim ile yapılan tabelalar kesinlikle tabela tamiri gerektirmez.

İstanbul Kutu Harf

Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Lazer kesim işlemi her tabela hizmetinde faaliyet gösteren firmanın yapabileceği bir işlem değildir. Kutu harf kesiminden önce milimetrik hesaplamalar dijital ortamda yapılmaktadır. Fason imalat için gerekli tüm materyaller belirlendikten sonra işleme başlanılır. Materyaller seçiminde Fason kutu harf imalatı tabela kullanım alanları dikkate alınır. Dış mekân kullanımlarında özellikle hava koşullarına dayanıklı olması, sağlam materyallerin tercih edilmesi çok önemlidir. Materyal seçiminden sonra tabela tasarımı belirlenir. Uzman ve sertifikalı çalışanlarımız aracılığı ile lazer kesim startı verilir. Tamamen yılların deneyimi ile ortaya çıkan tasarımlarımızda amacımız sektörde iyi bir konumda firmanızın tanıtımlarını yapmaktır. Tabela tamiri, onarım ve bakımı konusunda da uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Kutu Harf

Neden Lazer Kesim

Firmaların tanıtımlarını daha rahat yaptığı tabelaların birçoğu lazer kesim teknolojisi ile meydana gelmiştir. Fason imalat hizmetimizin olmazsa olmazı lazer kesim verilen siparişi ölçüsü ölçüsüne yapabilmeniz açısından büyük bir avantaja sahiptir. Günümüzde albenisi yüksek olan kutu harf tabelalarının tamamı bu kesim ile hayat bulmaktadır. Kesim tekniği ile fason kutu harf imalatı tabela sektörünün canlandırmış kısa sürede uygun fiyatlı tabelalar tasarlanmıştır. Tabela tasarım özelliği gereği hiçbir hava koşulundan etkilenmez. Binanın dış duvarına monte edileceği için özenle tasarlanmaktadır. Fason imalat hizmetimiz ve kaliteli materyalleri tercih etmemizden kaynaklıdır ki firmamız tabela sektörünün ileri gelen ve tavsiye edilen firmasıdır. İhtiyacınız doğrultusunda istediğiniz renk ve modellerde tabela tasarımı yapar, tabelanızda meydana gelecek her türlü aksaklık için tabela tamiri hizmeti vermekteyiz.